Atlaide! Glikometri un to piederumi Glikometrs HumaSens 2.0plus Izvērst

Glikometrs HumaSens 2.0plus

Human Human

17561

Jauns

Humasens 2.0plus ir paredzēts glikozes, urīnskābes un kopējā holesterīna daudzuma noteikšanai asinīs.Ierīci drīkst izmantot tikai mērījumiem no svaigām kapilāru asinīm, kas ņemtas no pirksta gala. Ierīce paredzēta tikai in vitro diagnostikai; ir paredzēts lietošanai veselības aprūpes speciālistiem, lai noteiktu glikozes, urīnskābes un kopējā holesterīna līmeni asinīs pacientiem.

Vairāk informācijas

Time left:

50,00 €

55,00 €

-5,00 €

Humasens 2.0plus pamatā ir elektroķīmiskais sensors un plazmas kalibrēšana. Tas ļauj izmērīt glikozi, holesterīnu un urīnskābi, izmantojot testa strēmeles. Lūdzu, iepriekš rūpīgi izlasiet šo rokasgrāmatu. Lai saņemtu papildu palīdzību, sazinieties ar izplatītāju. Paredzētais lietojums: Humasens 2.0plus ir paredzēts glikozes, urīnskābes un kopējā holesterīna daudzuma noteikšanai asinīs. Var izmantot tikai kopā ar HumaSens 2.0 / Humasens 2.0plus testa sloksnēm. Ierīci drīkst izmantot tikai mērījumiem no svaigām kapilāru asinīm, kas ņemtas no pirksta gala. Ierīce paredzēta tikai in vitro diagnostikai; ir paredzēts lietošanai veselības aprūpes speciālistiem, lai noteiktu glikozes, urīnskābes un kopējā holesterīna līmeni asinīs pacientiem.

OK

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Uzzināt vairāk