Elkoņu

Šeit ir 4 preces.
Rāda 1 - 4 no 4 precēm
 • Elkoņu kruķi ACCESS SAFEWALK, 2 gab.
  ASW

  Regulējami elkoņu kruķi ACCESS SAFEWALK, FDI(Francija). Inovācijas un dizains-viss vienuviet. Kruķi ir saāķējami kopā, lai to izmantotājam būtu vieglāk pārvietoties, piemēram, kāpjot pa kāpnēm. 

  25,00 €
 • Elkoņu kruķi PREMIUM, 2 gab.
  OP

  Regulējami elkoņu kruķi PREMIUM, FDI(Francija). Optimizēts satvēriena leņķis un 2 cm platāka aproce, kas iepretim savam priekštecim-modelim SAFEWALK, mazina plaukstu locītavu sāpes, kā arī divslāņu mīkstie rokturi palielina apakšdelma komfortu un aizsardzību. 

  30,00 €
 • Elkoņu kruķi ERGOTECH, 2 gab.
  ET

  Ergonomiski un ērti izmantojami apakšdelma kruķi ar augstumā regulējamu aproci atbilstoši apakšdelma morfoloģijai. Šis modelis izgatavots pacientiem, kuriem kruķi jānēsā ilgstoši. Īpašais vairāku slāņu rokturis ir nolokāms, kas sniedz iespēju tie ievietot arī vietās, kurās nav daudz vietas.

  35,00 €
 • Elkoņu kruķi ERGODYNAMIC, 2 gab.
  EDS

  Inovatīvi, ergonomiski un ērti izmantojami kruķi ar amortizatoriem, kuri iebūvēti apakšdelma zonā. Amortizators absorbē triecienu un novērš trieciena radītās sekas, kas būtiski ietekmē plaukstas, elkoņa un pleca zonas izmantojot kruķus ilgtermiņā. Pieejami 3 izmēros.

  40,00 €

Elkoņu

 • 3265c830934090280edbeb8411084bae.jpg
OK

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Uzzināt vairāk