Ratiņkrēsli

Šeit ir 4 preces.
Rāda 1 - 4 no 4 precēm
 • Dušas un poda transportēšanas krēsls 3&1
  MASTER-TIM

  Dušas un poda transportēšanas krēsls - MASTER-TIM ir izgatavots no pulverkrāsota alumīnija rāmja. Tam ir paceļami roku balsti, kas atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Tas ir aprīkots ar sēdekli, kas izgatavots no PU, četriem grozāmiem 5" riteņiem ar bremzēm, noliecamiem kāju balstiem un sanitāro konteineru. 

  380,00 €
 • Ratiņkrēsls BASIC-TIM
  H011-B

  Basic-TIM - tērauda ratiņkrēsls, kas paredzēts cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar patstāvīgu kustību un cilvēkiem ar invaliditāti un kustību ierobežojumiem. Tas ir paredzēts vispārējai lietošanai - transportēšanai, pastaigām un dažādiem attālumiem. Tērauda rāmis ir stingrs, kas nodrošina stabilitāti braukšanas laikā.

  350,00 €
 • Elektriskais ratiņkrēsls ELECTRIC TIM
  D130HL

  ElectricTIM II ir elektrisks ratiņkrēsls uz maziem riteņiem ar enerģiju taupošu un efektīvu 130 W motoru. Tas lieliski darbojas gan iekštelpās, gan ārā. Svarīgi, ka tas viegli salokās un atlokās. Vadības panelim ir ieslēgšanas poga, pogu apgaismojums, universālā kursorsvira, skaņas signāls. Ratiņkrēsls ir aprīkots ar drošu un uzticamu elektromagnētisko...

  2 000,00 €
 • Elektriskais mobilitātes skūteris VIRGO
  VIRGO-D

  Virgo elektriskais mobilitātes skūteris ir viegli lietojams un ļoti novatorisks tehniskais palīglīdzeklis. Skūteris ir salokāms, padarot to ļoti kompaktu uzglabāšanai vai transportēšanai. Lielisks palīgs cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu ikdienu, kļūstot mobilāki.

  2 300,00 €

Ratiņkrēsli

 • 3265c830934090280edbeb8411084bae.jpg
OK

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Uzzināt vairāk