Īpašais piedāvājums! Dezinfekcija ARBOSEPT A, ROKU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS, 5L Izvērst

ARBOSEPT A, ROKU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS, 5L

Arbor Medical Korporācija Arbor Medical Korporācija

200501

Jauns

ArboSept A ir ādas dezinfekcijas līdzeklis, kas ražots uz etanola bāzes. Produkts paredzēts roku higiēniskajai un ķirurģiskajai dezinfekcijai.

Biocīda reģ. Nr.  LV26032020/2528

Vairāk informācijas

Time left:

35,00 €

39,20 €

-4,20 €

ArboSept A ir efektīvs roku dezinfekcijas līdzeklis uz etanola bāzes ar plašu iedarbības spektru – iznīcina baktērijas ( t.sk., tuberkulozes MRSA), sēnīšu slimību ierosinātājus (t.sk. C.albicans) un vīrusus (t.sk. HBV, HCV, HIV ). Līdzeklis ir efektīvs arī olbaltumvielu un asiņu klātbūtnē. Nav nelabvēlīga ietekme uz ādu, jo sastāvā ir iestrādāts komponents, kas pasargā ādu no atūdeņošanās. Pateicoties tam, ArboSept A ir īpaši piemērots biežai un regulārai roku dezinfekcijai slimnīcās un darbības sfērās, kur nepieciešama regulāra roku dezinfekcija (piemēram, veterinārmedicīnā, medicīnā, pacientu mājas aprūpē, epidēmiju uzliesmošanas gadījumos, kā arī izglītības un pirmsskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos un pārtikas rūpniecībā, frizētavās un kosmētiskajos salonos, viesnīcās un SPA centros, un sadzīvē), kā arī roku higiēniskajai apstrādei vietās, kur nav pieejams ūdens.

ArboSept A ir bez smaržvielām un izveidots atbilstoši Eiropas Kosmētikas Direktīvai.

ArboSept A ir drošs un nekaitīgs lietošanā atbilstoši lietošanas instrukcijai un Drošības datu lapai.

Īpašības:
• Satur 80% etanola, kas ir ļoti efektīvs dezinfekcijas līdzeklis
• Lietojams arī ķirurģiskajai roku dezinfekcijai
• Bez smaržvielām, nav ar asu smaku un nerada elpceļu kairinājumu
• Satur 1,5 % ādas mīkstināšanas līdzekļa, kas pasargā ādu no atūdeņošanas

Svars5kg
OK

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Uzzināt vairāk