Īpašais piedāvājums! Veselībai SILYO veselīgās uzkodas - aukstumā žāvēti (liofilizēti) augļi, ogas un dārzeņi (25 g) Izvērst

SILYO veselīgās uzkodas - aukstumā žāvēti (liofilizēti) augļi, ogas un dārzeņi (25 g)

Silyo Silyo

Jauns

Liofilizācijas procesā ogas, augļi un dārzeņi saglabā savu krāsu, garšu un gandrīz 100% ogās esošās vērtīgās uzturvielas un vitamīnus. Papildus - produkts iegūst apbrīnojami gaisīgu un kraukšķīgu struktūru. Produktu ir ērti paķert līdzi, jo tas ir dehidrēts. Kā arī uzglabāšanas termiņš - ievērojami pagarināts. Liofilizētos produktus var izmantot kā ikdienas uzkodu, bērniem saldumu vietā.

Vairāk informācijas

3,50 €

Liofilizešana ir viena no modernām metodēm pārtikas dehidratēšanai zemā temperaturā. Šajā procesā - pilnībā sasaldēts produkts tiek pakļauts vakuuma apstakļiem, lai no tā sublimācijas veidā izvadītu ūdeni. Tādā veidā ledus pārveršas no cieta stavokļa gāzveida stāvokli, apejot ūdens fāzi, kas ir priekšrocība, lai saglabātu visas produkta vērtigas īpašibas un uzturvielas.

  • Veselīgas, gaisīgas, kraukšķīgas un gardas SILYO uzkodas - liofilizēti (aukstumā žāvēti) augļi, ogas un dārzeņi
  • Uzkodām nav pievienots cukurs un tās nesatur glutēnu
  • Piedāvājumā 6 garšas
  • Derīguma termiņš: 03.2024.
  • 1 iepakojuma svars: 25 g
Svars100g
OK

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Uzzināt vairāk