Īpašais piedāvājums! Uztura bagātinātāji Hippocor™ Smiltsērkšķu sēklu eļļa-uztura bagātinātājs Izvērst

Hippocor™ Smiltsērkšķu sēklu eļļa-uztura bagātinātājs

HIPPOCOR HIPPOCOR

HIPPOCOR60

Jauns

Uztura bagātinātājs Tavai veselībai un labsajūtai - augstvērtīgā Hippocor smiltsērkšķu sēklu eļļa kapsulās(Omega 3,6,9)! 

Smiltsērkšķī koncentrējas dažādas dabas bagātības, tie veicina organisma imūnsistēmas darbību un kardiovaskulāro veselību. Viena kapsula atbilst aptuveni 50 gramiem svaigu smiltsērkšķu ogu.

Vairāk informācijas

45,00 €

Produkts tiek iegūts, to ķīmiski nemodificējot. Ekstrakcijas metode ir saudzīga – galaproduktā saglabājas visas labās īpašības, tādēļ tām ir augstāka efektivitāte nekā vielām, kas ir iegūtas ar konvencionālajām iegūšanas metodēm.

Smiltsērkšķu eļļa sastāvā ir 90% nepiesātinātās taukskābes, no kurām 75% ir polinepiesātinātās taukskābes (linolskābe un alfa-linolēnskābe) un 15% mononepiesātinātās taukskābes (oleīnskābe).

10% piesātinātās taukskābes (palmitīnskābe un steraīnskābe).

Papildus tam, smiltsērkšķu sēklu eļļa sastāvā ir vitamīns E (alaf-tokoferols) 85 mg/100g, kā arī fiteroli 1000mg/100g no tiem beta-sitosterols 750 mg/100g.

Alfa-linolēnskābe ir augu izcelsmes neaizstājām polinepiesātinātā (omega-3) taukskābe, kas jāuzņem ar pārtiku, parasti tā tiek lietota, lai samazināt sirds un asinsvadu slimību riskus tādus kā aterosklerozes veidošanās un paaugstināts asinsspiediens. Epidemioloģiskajos pētījumos ir izvirzīta hipotēze, ka alfa-linolēnskābe samazina sirds un asinsvadu, kā arī neiroloģisko slimību riskus, samazina holesterīna līmeni un novērš trombu veidošanos. Papildus tam omega-3 taukskābes samazina iekaisuma veidošanās riskus.

Linolskābe ir neaizstājām polinepiesātinātā (omega-6) taukskābe. Gan omega-3, gan omega-6 taukskābes ir strukturāli cilvēku šūnu komponenti, kas jāuzņem ikdienā. Omega-6 taukskābes palīdz uzlabot centrālās nervu sistēmas darbību. Polinepiesātinātās taukskābes uzlabo imūnsistēmas darbību, tām piemīt imūnmodelējošas īpašības (novērš iekaisumu veidošanos).

Oleīnskābe ir mononepiesātinātā (omega-9) taukskābe. Oleīnskābe palīdz samazināt sirds un asinsvadu slimību riskus, kā arī samazina holesterīna līmeni. Pētījumos aprakstīts, ka oleīnskābei piemīt īpašības, kas palīdz pasargāt organismu no onkoloģiskām saslimšanām.

Alfa-tokoferols ir viena no E vitamīna formām, tas samazina šūnu oksidatīvo stresu, darbojas kā antioksidants, samazina trombu veidošanās risku un iekaisumu mediatoru sintēzi. Labvēlīga ietekme uz sirds un asinsvadu slimību risku samazināšanu, veicina slāpekļa oksīda sintēzi tādā veidā uzlabojot endotēlija funkciju (asinsvadu sieniņas iekšējais slānis).

Fitosteroliem piemīt ļoti līdzīga molekulārā struktūra kā holesterīnam, nonākot organismā fitosteroli konkurē ar holesterīnu, tādēļ lietojot uzturā fitosteroliem bagātu uzturu tiek samazināts holesterīna līmenis. Viens no efektīvākajiem fitosteroliem ir beta-sitosterols. 

Lietošana: 2 kapsulas dienā, ieteicams ar glāzi ūdens. Var lietot abas kapsulas vienlaicīgi. Ieteicams produktu lietot 30 dienas.

Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Ieteicams lietot bērniem sākot no 6 gadu vecuma.  Nav ieteicama lietošana grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt sausā, tumšā vietā līdz +25°C temperatūrai.

 Sastāvdaļas (diennakts devai): Smiltsērkšķu (Hippophae rhamnoides) sēklu eļļa * 2000 mg, kapsulas apvalks (želatīns - zivju izcelsmes, (mitrumuzturētājs) glicerīns, ūdens).

* Iegūts superkritiskās ekstrahēšanas (CO2) rezultātā

Nesatur mākslīgās krāsvielas, organiskos šķīdinātājus un pesticīdus, nav ĢMO.

Aktīvās uzturvielas:

 

1 kapsulā

2 kapsulās

Smiltsērkšķu sēklu eļļa (Hippophae rhamnoides), kas satur:

1000 mg:

2000 mg:

Linolskābe (Omega-6 taukskābe)

370 mg

740 mg

Alfa-linolēnskābe (Omega-3 taukskābe)                    

300 mg

600 mg

Oleīnskābe (Omega-9 taukskābe)

170 mg

340 mg

Beta-sitosterols

7 mg

14 mg

Superkritiskās šķidruma ekstrakcijas tehnoloģijas priekšrocības:

 • Efektīva un selektīva fizioloģiski aktīvo vielu ekstrakcija;
 • Dabas vielas netiek pārveidotas, saglabājas to dabīgā ķīmiskā forma;
 • Saudzīga ekstrakcijas metode, saglabājot visas labās dabas vielu īpašības;
 • Nav saskares ar skābekli – nenotiek oksidācija;
 • CO2 rekuperācija un reciklija – dabai draudzīga tehnoloģija;
 • Iegūto vielu efektivitāte mazās devās (koncentrēts ekstrakts);
 • Iegūtie ekstrakti ir stabili;
 • Iegūtie produkti nesatur šķīdinātāja atliekas;
 • Iegūtajos produktos ir tīras dabas vielu frakcijas, tie nesatur - proteīnus, neorganiskos sāļus, smagos metālus un pārtikas alergēnus.

Ražotājs: AS "SISTĒMU INOVĀCIJAS", Ķengaraga iela 10a, Rīga, LV-1063, Latvija.

 • Reģistrēts PVD novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr. 13869
 • Derīguma termiņš: 03.2024.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

OK

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Uzzināt vairāk