Uztura bagātinātāji DR.OHHIRA® DZERAMAIS KOLAGĒNS + Izvērst

DR.OHHIRA® DZERAMAIS KOLAGĒNS +

Dr.OHHIRA Dr.OHHIRA

DROH-1

Jauns

Unikāla japāņu mikrobiologa izstrādāta dzeramā kolagēna formula.

Sinerģiskas darbības komplekss: kolagēns + elastīns + hialuronskābe

 • 1., 2. un 3. tipa jūras izcelsmes kolagēns
 • Kolagēna TRIPEPTĪDI
 • Jūras izcelsmes elastīns
 • 93% tīrības pakāpes hialuronskābe
 • Aktīvās vielas ar ļoti mazu molekulmasu 
 • Piecus gadus fermentēts ekstrakts OM-X®
 • Skābeni salda ogu garša

Vairāk informācijas

80,00 €

Dr.OHHIRA® šķidrā dzeramā kolagēna formulas pamātā ir unikāls ANTI-AGE TRIO® komplekss, kurā sinerģiski darbojas 3 aktīvas vielas: kolagēna tripeptīdi, elastīns un hialuronskābe.

Tas ir vienīgais dzeramais kolagēns tirgū, kura sastāvā ir visas 3 aktīvas vielas, kas papildina viena otru:

 • KOLAGĒNS veido ādas šūnas

 • ELASTĪNS notur ādas šūnas vietā

 • HIALURONSKĀBE saglabā ādā mitrumu un aizpilda starpiņas starp kolagēna un elastīna šķiedrām

Kolagēna pozitīvā ietekme:

 • Āda - Kolagēns veido līdz pat 70 procentiem no ādas masas, tādēļ tā nozīme ādai ir nenoliedzama. Šī olbaltumviela iekšējai ādas struktūrai piešķir tvirtumu un elastīgumu, kā arī nodrošina ādas mitrināšanu, kas ir ļoti būtiski faktori veselīgam ādas izskatam. Samazinoties kolagēna šķiedru ražošanai, parādās pirmās krunciņas, kuras, laikam ritot, arvien padziļinās, āda zaudē tvirtumu un elastīgumu. Tādēļ rodas vajadzība kolagēnu saņemt „no malas“, tomēr jāņem vērā, ka ļoti svarīgi izvēlēties kvalitatīvus līdzekļus. Šajā ziņā ideāli piemēroti iekšķīgi lietojamie uztura bagātinātāji šķidrā veidā, kas caur asinsriti sasniedz dziļos ādas slāņus un veicina šūnu atjaunošanos šajos slāņos.  
 • Locītavas Locītavu problēmas, locītavu slimību progresēšanu, locītavu sāpes un nodilumu ietekmē novecošanās procesi, tomēr minētos aspektus pastiprina arī dzīvesveids un darbs, kad locītavām nākas turēt lielāku slodzi nekā ierasts. Kolagēns ir galvenā viela, kas nepieciešama locītavu skrimšļu atjaunošanās procesiem, tādēļ, ja kolagēna daudzums organismā samazinās, rodas sūdzības par sāpēm locītavās, locītavu pietūkumu u.tml. Dzeramais šķidrais kolagēns ir lielisks risinājums, kas ļaus palēnināt locītavu skrimšļu nodiluma procesus. 
 • Mati - Ja Jūs uztrauc matu galiņu šķelšanās un lēna matu augšana, papildiniet savu uzturu ar kolagēnu saturošiem bagātinātājiem – šim mērķim ideāli piemērots iekšķīgi lietojamais kolagēns šķidrā veidā. Šī olbaltumviela ir viena no svarīgākajām vielām, lai iegūtu veselus un spēcīgus matus. 
 • Sportam - Sporta mīļotājiem kolagēns ir ļoti svarīgs, ņemot vērā tā ietekmi uz locītavu un kaulu veselību, kā arī spēju samazināt traumu gūšanas risku. Skrējēju, basketbolistu, futbolistu un citu sporta veidu pārstāvju locītavām ir jātur lielas slodzes, tādēļ svarīgi nodrošināt locītavu uzticamu aizsardzību, kā arī kustību aparāta elastīgumu un kustīgumu.  

Sastāvs: hidrolizēts jūras izcelsmes kolagēns un tā tripeptīdi, melleņu sula, koenzīms Q10, fermentēts sinbiotisks augu ekstrakts OM-X®: (oligosaharīdi), melnās plūmes (Prunus domestica L.), spināti (Spinacia oleracea L.), Ķīnas līcijas (Lycium chinense Mill.), šitake sēnes (Lentinula edodes), Japānas sinepju spināti (Brassica rapa var. perviridis), vīģes (Ficus carica L.), mellenes (V. ashei Reade, V. Australe Small), sarkanā purvmirte (Myrica rubra), judzu citroni (Citrus junos SIEB. ex Tanaka), Brazīlijas atmatenes (Agaricus blazei), maitake sēnes jeb daivainās čemurenes (Grifola frondosa), hijiki jūraszāles (Hizikia fusiforme), brūnās vakamē jūraszāles (Undaria pinnatifida), konbu brūnaļģe (Laminaria japonica), 12 pienskābo baktēriju (B. breve ss. breve, B. infantis ss. infantis, B. longum, B. actis, L. acidophilus, L. brevis, L. bulgaricus, L. casei s. casei, L. fermentum, L. helveticus ss. jugurti, L. plantarum un S. thermophilus) celmi, jūras izcelsmes elastīns, l-askorbīnskābe (C vitamīns), hialuronskābe, biezinātājs konjaksveķi, skābuma regulētājs (citronskābe), krāsviela karamele, melleņu aromatizētājs, saharoze, ūdens

Lietošana: Vienam kursam nepieciešami 10 flakoni, kursa ilgums – 20 dienas. Pirmajās piecās dienās ieteicams izdzert pa vienam flakonam (20 ml) dienā, pēc tam pa vienam flakonam katru trešo dienu. Kolagēnu ieteicams lietot vakarā. Pēc vēlēšanās var uzdzert ūdeni. Ieteicami 3–4 kursi gadā.

Pēc pudelītes atvēršanas tās saturs jāizlieto nekavējoties.

Retos gadījumos iespējamas produkta sastāvdaļu krāsas pārmaiņas un nogulšņu rašanās pudelītes apakšdaļā, tomēr tas neietekmē produkta kvalitāti. Ja radušās nogulsnes, produkts pirms lietošanas jāsaskalo.

Svars200g
OK

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Uzzināt vairāk