Atlaide! Individuālā aizsardzība COVID-19 ātrais antigēnu tests Izvērst

COVID-19 ātrais antigēnu tests

IVD

Jauns

COVID-19 antigēnu testa komplekts ir cietās fāzes imūnhromatogrāfiskais tests, lai ātri un kvalitatīvi noteiktu 2019. gada jaunā koronavīrusa antigēnu cilvēka siekalās. Tests nosaka vīrusa klātesamību organismā 15 min laikā. Šī testa precizitāte ir 98,59%. Lai veiktu testu nav nepieciešamas speciālas iemaņas.

Vairāk informācijas

Time left:

3,00 €

6,00 €

-3,00 €

Lietošana:

Pirms pārbaudes ļauj testēšanas kasetei, antigēna ekstrakcijas buferim, paraugam un kontrolierīcēm līdzsvaroties līdz istabas temperatūrai (15–30 °C).

1. Pirms paraugu ņemšanas pārliecinieties, ka mutē nav pārtikas atlikumu. Ja pacients tikko ir paēdis, ir nepieciešama skalošana vai zobu tīrīšana. Izņemiet kociņu no iepakojuma, turiet to uz mēles, līdz gals pilnībā uzsūcas ar siekalām (vismaz divas minūtes). 2. Novietojiet antigēna ekstrakcijas cauruli uz darbagalda. Novietojiet antigēna ekstrakcijas bufera pudeli vertikāli uz leju, saspiediet pudeli, lai buferis brīvi pilētu antigēna ekstrakcijas mēģenē, nepieskaroties caurules malai, un pievienojiet visu antigēna ekstrakcijas šķīdumu (apmēram 450 l) antigēna ekstrakcijas mēģenē.

3. Ievietojiet kociņa paraugu antigēna ekstrakcijas mēģenē, kas iepriekš pievienota antigēna ekstrakcijas buferim, un pagrieziet kociņu apmēram 10 reizes, vienlaikus piespiežot kociņa galvu pret caurules sieniņu, lai atbrīvotu antigēnu kociņā, pēc tam ļaujiet tam nostāvēties apmēram 1 minūti.

4. Izņemiet kociņu, vienlaikus saspiežot tā galu, lai no kociņa varētu izvadīt pēc iespējas vairāk šķidruma. Izmetiet izlietotos kociņus saskaņā ar bioloģiski bīstamo atkritumu iznīcināšanas metodēm.

5. Uzstādiet pilinātāju uz antigēna ekstrakcijas caurules un cieši aizveriet to un ļaujiet tam nostāvēties apmēram 1 minūti.

6. Izņemiet testa kaseti no noslēgtā folijas maisiņa un izmantojiet to pēc iespējas ātrāk.

7. Novietojiet testa ierīci uz tīras un līdzenas virsmas.

8. Pārnes 3 pilienus (apmēram 100 l) maisījuma šķidrumu testa kartes parauga iedobē (vai izmantojiet pipeti, lai pievienotu 100 l) un iedarbinātu taimeri.

9. Pagaidiet reaģenta testa rezultātu. Rezultāts jānolasa 15 minūtēs. Neinterpretējiet rezultātu pēc 20 minūtēm

Ražotājs: Hangzhou Singclean Medical Products Co Ltd. Nr. 125(E), 10th street, Hangzhou Ekonomiskā un tehnoloģiskā attīstības zona, Džedzjana, Ķīna. P.C.: 310018 Tālr.: +86-571-63431868 Fakss: +86-571-63431886 E-pasts: sales@hzxhe.com Tīmeklis: www.singclean.net

Svars100g
OK

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Uzzināt vairāk